Survival dla wierzących w obliczu końca czasów

Survival dla wierzących
w obliczu końca czasów.
PRAKTYCZNY PORADNIK
W SYTUACJACH EKSTREMALNYCH.
Książka "Survival dla wierzących w obliczu końca czasów", to obecnie jedyny na rynku poradnik survivalowy dla wierzących, który zawiera bogactwo porad, przepisów i recept, sposobów korzystania z przyrody i z tego, co się posiada w zasięgu ręki, aby przetrwać trudny czas i nie wyprzeć się wiary w Boga, kiedy nadejdzie Wielki Ucisk. Dodatkowo autorka wyposaża czytelnika w środki zaradcze, które dał Bóg - wizerunek Pasyjnego Krzyża Serca Jezusowego końca czasów, krzyże chwalebne, dewocjonalia, modlitwy, proroctwa i nabożeństwa końca czasów. Autorką książki jest siostra zakonna, która przebywała z misją ewangelizacyjną na Syberii.

Tekst z okładki
Czy koniec czasu jest bliski? Jeśli tak, to jak się do niego przygotować?
Tu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele praktycznych rad, jak sobie radzić w sytuacjach ekstremalnych, kiedy wydawać by się mogło, że wali się nasz świat i nasza cywilizacja upada, a świat chrześcijański jest w fazie apokaliptycznego Wielkiego Ucisku.
Na ile obecnie jesteśmy gotowi, aby stanąć w obliczu prawdy o sobie, o rzeczywistości, w której żyjemy i do czego ona nas prowadzi?
Czym jest Paruzja Chrystusa, a czym Sąd Ostateczny?
Czy powinno się wierzyć w objawienia prywatne, czy raczej pozostać przy Objawieniu Powszechnym zawartym w Biblii, a może jedno nie przeczy drugiemu?
Jakie znaki końca czasów czekają nas w najbliższym czasie? Co to jest ,,Ostrzeżenie” zapowiedziane przez Matkę Bożą i jak mamy się do niego przygotować?
Czy wiara i zaufanie Opatrzności Bożej zwalnia nas od praktycznych przygotowań na trudne czasy?
Czy modlitwa i poświęcone dewocjonalia mogą nam pomóc w sytuacjach krytycznych podczas Wielkiego Ucisku?
Tu znajdziesz też środki zaradcze końca czasów, które dał nam Bóg.
I pytanie najważniejsze – czy dziś jestem gotowy na spotkanie z Bogiem, a jeśli nie, to co mi jeszcze przeszkadza?

Opis skrócony
„W tym wydaniu znajdziecie wiele cennych rad, które mogą się przydać w sytuacjach ekstremalnych, aby zachować zdrowy rozsądek i nie ulec panice. Zawsze dla wierzącego jest wyjście, kiedy wyczerpią się już wszystkie możliwości ratowania życia, może zwrócić się do Najwyższej instancji – do Boga. Na takie i jeszcze inne chwile przebywania w obecności Bożej znajdziecie tu także małą podpowiedź. Wydanie to nie jest publikacją wyczerpującą temat, jeśli będą sprzyjające warunki i zainteresowanie tematem, pojawią się następne części, gdyż nie było to możliwe z przyczyn technicznych, aby wszystkie założenia zrealizować w jednym wydaniu.”

Autorka s. Nadzieja

Recenzje

Recenzja Księdza
Recenzja dla I części wydania:
Motywacje strategii przetrwania i ochrona dla chrześcijan
Tekst siostry Nadziei odtwarza wiernie historię objawień fatimskich, wielką rolę Matki Bożej w historii Kościoła szczególnie po 1917 r. oraz destrukcyjną rolę masonerii, która po rewolucji francuskiej (1789-1795) jest największym zagrożeniem dla Kościoła Katolickiego.

Ks. prof. dr hab. Józef Swastek Wrocław, dnia 10.06.2016 r.

Recenzja czytelniczki
Survival dla wierzących w obliczu końca czasów. Praktyczny poradnik w sytuacjach ekstremalnych" to książka wyjątkowa i niezwykła. Powinna się znaleźć w każdym chrześcijańskim domu. Odpowiada na wiele istotnych pytań, pomaga przygotować się duchowo i materialnie na koniec czasów. Autorka przez dziesięć lat przebywała z misją ewangelizacyjną na Syberii. W książce zamieściła wiele sprawdzonych i skutecznych przepisów na leczenie takich chorób jak: białaczka, cukrzyca, łuszczyca, ciśnienie, torbiele na jajnikach, gruczolaki prostaty i wiele innych.
Książkę uzupełniają: dwie reprodukcje Świętego Krzyża Pasyjnego, Modlitwy końca czasów i dwa małe podręczne modlitewniki, w których znajduje się między innymi Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa.

Pani Helena, nauczycielka pracująca w szkole średniej

Nota biograficzna autora
Siostra Nadzieja to pseudonim literacki autorki. Urodziła się w 1959 w Lubaniu Śląskim. Ukończyła Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu ze specjalizacją Historii Kościoła. W młodym wieku wstąpiła do klasztoru. Będąc siostrą zakonną pracowała jako nauczyciel religii wśród dzieci i młodzieży. W roku 2003 wyjechała do pracy ewangelizacyjnej na Syberię, gdzie spędziła 10 lat. Tam też zrodziła się w niej idea napisania takiego poradnika pod wpływem mądrości Sybiraków. Jest współautorką książki – „Fascynujące życiorysy Polaków rozsianych po świecie. Ci o których powinniśmy pamiętać.” (Tom III). Praca ta została napisana pod redakcją prof. Elżbiety Mycielskiej – Dowgiałoo.