XXXII Niedziela Zwykła

Mirsk, dn. 12.11.2017r.

XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w tym dniu: 7.30, 9.30, 11.00 i o 17.00. Spowiedź codziennie przed Mszą św.
  2. Msze św. w tygodniu o 9.00 i 17.00. W środę o 9.00 Msza św. ku czci św. Józefa a po niej całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 15.00 koronka do BM w int. Ojczyzny.
  3. Kancelaria parafialna: wtorek i w piątek od 16.00-16.45.
  4. Pani Alicji dziękuję za rozprowadzanie prasy katolickiej; pani Marii za udekorowanie świątyni.
  5. Wszystkim Darczyńcom i zbierającym bardzo serdecznie dziękuję za ofiary, jakie składają na elewację naszego kościoła.
  6. Dzisiaj 9. dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym na Bliskim Wsch. pod hasłem Ocalmy Chrześcijan – po Mszach św. w całym kraju odbywa się zbiórka do puszek.
  7. Przeżywając Narodowe Święto Niepodległości, nasza Wspólnota Odnowy Wiary zaprasza dziś na godz. 18.00 do wspólnego śpiewu pieśni religijno-patriotycznych. Spotkanie odbędzie się w ciepłej salce Domu Jana Pawła II przy kawie i herbacie /śpiewniki w pakiecie/.

Życzymy błogosławionego tygodnia!