III. Niedziela Wielkanocna - Biblijna

Mirsk, dn. 26.04.2020r.

III. NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Msze św. w porządku niedzielnym; w tygodniu zwyczajnym.
  2. Sprawy kancelaryjne załatwiamy, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym 75 783 45 70 – w tym pogrzeby /zgodnie z dekretem Bpa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego, z dn. 17.03.2020r. – nie będzie Mszy św. pogrzebowej przy trumnie/urnie zmarłych osób – do odwołania./
  3. W środę, po Mszy św. o g. 9.00 nabożeństwo do św. Józefa i całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. Okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej: po mszy św. o 9.00 i popołudniu o 16.30. Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa o g. 17.00.
  5. OD PIĄTKU 1. MAJA NABOŻEŃSTWO MAJOWE BEZPOŚREDNIO PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ.
  6. Nabożeństwo I-ej soboty miesiąca rozpoczniemy Różańcem o 16.30.
  7. 3. MAJA, w Niedzielę – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI. Porządek niedzielny. Na Mszy św. o godz. 11.00, w obecności Władz miejsko-gminnych pomodlimy się w int. naszej Ojczyzny.
  8. Bóg zapłać P. Alicji za rozprowadzanie prasy katolickiej; P. Marii za dekoracje świąteczne.
  9. Zgodnie z obecnymi przepisami podczas nabożeństw może przebywać 1 osoba na 15 metrów kwadratowych, nie licząc kapłanów i osób obsługujących liturgię. W naszym kościele może być obecnych 26 osób.
  10. Odwiedziny chorych - w niebezpieczeństwie utraty życia, zagrożenie śmiercią - po uprzednim zgłoszeniu, przy zachowaniu dostępnych środków ostrożności.
  11. Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom i Ofiarodawcom za wsparcie finansowe jakie okazują swojej Parafii w tym trudnym czasie, prze wpłaty na konto parafialne:

Bank BNP Paribas: Nr 74 1750 0012 0000 0000 3748 3548

1. Proboszcz Zbigniew Radziwołek