XXV Niedziela Zwykła

1. Msze św. dziś o 7.30, 9.30, 11.00 i 17.00.  W tygodniu o 9.00 i 17.00. Różaniec codziennie przed Mszą św. wieczorną od 16.30.
  2. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie zelatorów i zelatorek ŻR.
  3. W środę o 9.00 Msza św. z nabożeństwem do św. Józefa i adoracja Najśw. Sakramentu do 16.55, a następnie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia w int. Ojczyzny.
  4. W Piątek Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i spotkanie Wspólnoty Odnowy wiary w Duchu Św. Zapraszamy.
  5. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w piątek Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  6. Ze względu na ogólnopolskie wydarzenie „Różaniec do granic”/ulotki/, które będzie miało miejsce 7.10.2017r. naszych chorych, odwiedzimy w najbliższą sobotę 30.09. od 8.00.
  7. Kancelaria parafialna: we wtorek i w piątek: 16.00-16.45.
  8. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św.
  9. Za tydzień niedziela adoracyjna, zmiana Tajemnic ŻR po Mszy św. o godz. 11.00.
  10. Prasa katolicka i najnowszy album z naszym kościołem i kaplicą, wraz z historią do nabycia przy wyjściu bocznym. Dziękujemy P. Alicji za rozprowadzanie prasy, pani Marii za udekorowanie świątyni, Młodzieży Caritas za Dobre Nowiny.
  11. Zakończyliśmy szczęśliwie pierwszy etap renowacji elewacji naszego XVI wiecznego kościoła. Pozostaje nam jeszcze rozliczenie prac. Bóg zapłać za wszystkie dary serca. Ofiary możemy składać po Mszach św. niedzielnych u przedstawicieli Rady Parafialnej i Komitetu Charytatywnego w domu św. JP II lub na konto parafialne. Przygotowane też zostały okolicznościowe świece z obrazem naszej świątyni i porcelanowe filiżanki - cegiełki.
  12. Nr konta paraf.: Raiffeisen Polbank 741750 0012 0000 0000 3748 3548.
  13. Tradycyjnie za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca Komitet charytatywny przeprowadzi  zbiórkę na potrzeby dzieci z ubogich rodzin naszej Parafii.
  14. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  15. Bóg zapłać wszystkim za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św. ofiary na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość. Życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia naszym parafianom i gościom. Szczęść Wam Boże.

Życzymy błogosławionego tygodnia!

DUSZPASTERZE