XXVII Niedziela Zwykła

XXVII Niedziela Zwykła - Dzień wizytacji kanon                                                                                                                                                                            Mirsk, 08.10.2017r.

1. Dzisiaj w naszej Parafii wizytacja kanoniczna Biskupa Legnickiego ks. Zbigniewa Kiernikowskiego. Msze św. w porządku niedzielnym o 7.30, 9.30, 11.00, i 17.00. W niedzielę jedna dziesiątka po każdej Mszy św.
  2. Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu o godz.16:30; dla dzieci i młodzieży według ustalonego planu.
  3. Dzisiaj o godz. 15.30 spotkanie z ks. Biskupem Legnickim wszystkich grup i wspólnot istniejących w naszej parafii. Serdecznie Zapraszamy.
  4. W środę całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia – w int. Naszej Ojczyzny. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed Mszą św. wieczorną.
  5. W piątek 13.10. o godz. 18.00 ostatnie w tym roku NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
  6. Spowiedź św. codziennie przed Mszą św. i podczas Nabożeństwa Różańcowego.
  7. W październiku Kancelaria parafialna: wtorek i w piątek po Mszy św. wieczornej.
  8. Pani Marii dziękuję za udekorowanie świątyni, pani Alicji za rozprowadzanie prasy katolickiej.
  9. Bardzo uprzejmie proszę wszystkich, dbających o groby swoich bliskich na naszym parafialnym cmentarzu, aby jak to czynią od lat, nie pozostawiali śmieci na tym cmentarzu, nie wyrzucali starych kwiatów i zniczy za drzewa czy grobowce. Dziękuję za zrozumienie.
  10. W przyszłą niedzielę, już po raz 17., obchodzić będziemy Dzień Papieski pod hasłem: „IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ”. Nasze serca wypełnia radość i wdzięczność Bogu za święte życie Papieża Polaka i jego kanonizację. Za tydzień będziemy mieli okazję wspomóc dzieło, które od lat nazywane jest „żywym pomnikiem” Jana Pawła II. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” poprzez stypendia wspiera materialnie i duchowo blisko 4 tysiąca młodych ludzi z całej Polski w wieku od gimnazjum do studiów włącznie. Zgodnie z zarządzeniem KEP po Mszach św. zbierać będziemy ofiary do puszek, aby wesprzeć finansowo biedną, a zarazem utalentowana młodzież. W domu św. Jana Pawła, u naszej młodzieży będziemy mogli nabyć papieskie kremówki.
  11. Bóg zapłać za dotychczasowe dary serca na elewacje naszej świątyni.

Życzymy błogosławionego tygodnia