V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj, w naszej Parafii o godz. 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Św. Wszystkie ławki w kościele będą zajęte przez Dzieci, ich rodziny i gości, dlatego naszych Parafian zapraszam na pozostałe Msze św. o godz. 7.30; 9.30;  i 17.00.
  2. Od jutra Biały Tydzień. Nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 17.00. Nasze dzieci – w miarę możliwości z rodzicami - przychodzą codziennie na Msze św. i Nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00, podczas którego przyjmą do swego Serca Pana Jezusa – codziennie w innej wyznaczonej intencji.
  3. Pozostałe dzieci i młodzież uczestniczy w nabożeństwie według ustalonego planu/gablotka/.
  4. W środę całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. O 15.00 koronka do BM w int. Ojczyzny; w piątek litania do NSPJ po Mszy św.
  5. Przygotowanie Kandydatów do Bierzmowania odbywa się w Parafii dwuetapowo: w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30; w czwartek w kościele – o godz. 18.00.
  6. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św.
  7. Spotkanie Odnowy wiary w Duchu św. w piątek o godz. 18.00.
  8. Spotkanie Młodzieży Caritas – piątek 18.30.
  9. Spotkanie kandydatów i ministrantów w sobotę o 11.00; lektorów o 11.30.
  10. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny przy wyjściu bocznym. Bóg zapłać p. Alicji za rozprowadzanie pracy i książek katolickich; p. Marii za udekorowanie kościoła.
  11. Bóg zapłać Rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych naszej Parafii za dar złożony w czasie dzisiejszej Uroczystości i wszelkie prace parafialne; Paniom katechetkom, wszystkim zaangażowanym parafianom i ks. Wikariuszowi.
  12. W najbliższy piątek i sobotę /18-19.05/ na Jasnej Górze odbędzie się XXII Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym /program w gablotce/. Zapisy dla zainteresowanych w zakrystii.
  13. III Róży Żeńskiej Bóg zapłać za ofiarę na obraz św. O. Pio.

Ks. Proboszcz Zbigniew Radziwołek