XII Niedziela w ciągu roku

1. W dzisiejszą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30; 11.00; i 17.00.
  2. Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej; w Niedzielę o 16.45. Spowiedź św. w tygodniu przed Mszą św. Spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego jutro, w poniedziałek od 16.00 do 17.00.
  3. W środę po Mszy św. porannej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00; o 15.00 Koronka do BM w int. Ojczyzny; Nabożeństwo Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. wieczorną.
  4. W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o 9.00 i 17.00 /świętopietrze/.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 11.00.
  6. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” z płytą Arki Noego przy wyjściu bocznym. Bóg zapłać p. Alicji za rozprowadzanie prasy, p. Marii za udekorowanie kościoła.
  7. Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią odbywa się zbiórka do puszek na szpital w Aleppo w Syrii. Bóg zapłać Komitetowi charytatywnemu i młodzieży Caritas oraz Ofiarodawcom.
  8. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  9. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św. ofiary na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość. Życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże.

Błogosławionego tygodnia

KS. PROBOSZCZ ZBIGNIEW RADZIWOŁEK