XIII Niedziela w ciągu roku – ADORACYJNA

Msze św. niedzielne o 7.30; 9.30; 11.00; 17.00.

Od jutra  porządek Mszy św. wakacyjny:
- wieczorna  o 17.00 w poniedziałek, środę, piątek i sobotę;
- poranna o godz. 9.00 we wtorek i czwartek /czasami również o 9.30.

1. Spowiedź św. w tygodniu przed Mszą św.
  2. Dzisiaj pierwsza niedzielę miesiąca. Adoracja Najśw. Sakr. po Mszach św.;  po Mszy św. o 11.00 Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  3. Spowiedź pierwszo-piątkowa: w piątek od 16.00.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy w intencji powołań
  5. Tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny. Pani Alicji dziękuję za rozprowadzanie prasy katolickiej, Pani Marii za dekorację.
  6. Dziś, po Mszach św. składamy ofiarę dla dzieci z ubogich rodzin naszej Parafii; za tydzień na potrzeby WSD Diecezji Legnickiej. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom; Komitetowi charytatywnemu i młodzieżowemu Caritas.
  7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  8. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św. ofiary na potrzeby naszej parafii, wszelką życzliwość. Życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

Błogosławionego tygodnia

KS. PROBOSZCZ ZBIGNIEW RADZIWOŁEK