XIX Niedziela Zwykła - Dzień Fatimski

XIX Niedziela Zwykła

1. Msze św. w dzisiejszą niedzielę o 7.30, 9.30, 11.00 i 19.30 Msza św. wieczorna z procesją różańcową. Serdecznie zapraszam. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Intencje do MB prosimy składać do zakrystii przed Nabożeństwem.
  2. Przez okres wakacji Msze św. w tygodniu: - wieczorna o 17.00 w poniedziałek, środę, piątek i sobotę; - poranna o 9.00 we wtorek i czwartek. Spowiedź przed Mszą św.
  3. We wtorek – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – Msze św. jak w niedzielę: o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 17.00 – taca z tego dnia przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w naszej diecezji i Diecezjalny Dom Caritas im. Jana Pawła II w Szklarskiej Porębie. Na każdej Mszy św. pobłogosławimy zioła i kwiaty. UROCZYSTOŚĆ TA NALEŻY DO ŚWIĄT OBOWIĄZKOWYCH, W KTÓRYCH UCZESTNICZYĆ POWINIEN KAŻDY KATOLIK.
  4. Prasę katolicką nabędziemy przy wyjściu bocznym. P. Alicji dziękuję za rozprowadzanie prasy i książek; P. Mari za dekorację świątyni.
  5. Kancelaria parafialna czynna w czasie wakacji w środę i piątek od 16.00-16.45; W sprawach pilnych po Mszy św.
  6. Trwa pierwszy etap prac renowacyjnych przy elewacji naszego XVI wiecznego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie dary serca. Ofiary możemy składać po Mszach św. niedzielnych u przedstawicieli Rady Parafialnej i Komitetu Charytatywnego w domu św. JP II lub na konto parafialne. Przygotowane też zostały okolicznościowe świece - cegiełki z obrazem naszej świątyni.
  7. Nr nowego konta parafialnego: Raiffeisen Polbank 741750 0012 0000 0000 3748 3548.
  1. Nr ten jest też umieszczony na naszej stronie internetowej www.parafiamirsk.pl - zakładka kontakt.
  2. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości
  3. Bóg zapłać wszystkim za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św. ofiary na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość. Życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże.

Błogosławionego czasu wakacji życzą Duszpasterze