XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Spowiedź św. w tygodniu przed Mszą św.
  2. Kancelaria parafialna czynna w czasie wakacji w środę od 16.00-16.45 i w piątek po Mszy św. wieczornej; w sprawach pilnych po Mszy św.
  3. Spowiedź św. pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Kończą się wakacje - zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Zelatorów i Zelatorek Żywego Różańca naszej Parafii.
  5. Chorych naszej Parafii odwiedzimy w sobotę do południa.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca różaniec fatimski o 16.30. Zapraszamy.
  7. Tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Pani Alicji dziękuję za rozprowadzanie prasy katolickiej, Pani Marii za dekorację.
  8. Realizujemy renowację elewacji naszego XVI wiecznego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie dary serca. Ofiary możemy składać po Mszach św. niedzielnych u przedstawicieli Rady Parafialnej i Komitetu Charytatywnego w domu św. JP II lub na konto parafialne. Przygotowane też zostały okolicznościowe świece z obrazem naszej świątyni i porcelanowe filiżanki - cegiełki.
  9. Nr nowego konta parafialnego: Raiffeisen Polbank 741750 0012 0000 0000 3748 3548.
  10. Nr ten jest też umieszczony na naszej stronie internetowej www.parafiamirsk.pl - zakładka kontakt.
  11. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  12. Bóg zapłać wszystkim za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św. ofiary na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość. Życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia naszym parafianom i gościom. Szczęść Wam Boże.

Błogosławionego czasu wakacji życzą Duszpasterze